Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

«Вступити в гру». Думки Папи Франциска про спорт

«Вступити в гру». Думки Папи Франциска про спорт
Ватиканське видавництво приготувало збірку промов Папи Франциска на тему спорту. Передмову до неї написали відомі спорстмени.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Своєрідний посібник, присвячений можливості жити спортом згідно з вказівками «виняткового тренера» – Папи Франциск. Саме цим є нова книжка, приготована Ватиканським книжковим видавництвом «Вступити в гру. Думки про спорт», до якої увійшли думки Святішого Отця, почерпнуті з його промов до спортсменів та з висловлювань при інших нагодах. Книжка вийшла під патронатом ватиканської легкоатлетичної збірної «Athletica Vaticana».

Зібрані цитати Папи, які впорядкував Лучіо Коко, є основою для духовного тренування та справжнім компасом для тих, які прагнуть знайти найавтентичніші мотивації для свого захоплення. Це підтверджують три передмови, авторами яких є відомий італійський футболіст Франческо Тотті, кенійська марафонець Теґла Лурупе та колишній гонщик і пізніший паралімпієць  Алекс Дзанарді, який передав свій текст незадовго до жахливої ДТП, після якої змагається за своє життя.

Презентація книжки відбудеться 7 вересня на стадіоні «Нандо Мартелліні», розташованого поблизу штаб-квартири FAO в Римі.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *