Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Над Чорним морем трохи не зіткнулися військові літаки США та Росії

Два російських винищувача Су-27 перехопили американський бомбардувальник B-52 під час виконання ним рутинних операцій над міжнародними водами Чорного моря – про це йдеться у повідомленні повітряних сил США у Європі.

“Російські пілоти летіли небезпечно і непрофесійно, пролітаючи кілька разів за 30 метрів перед носом бомбардувальника на тій самій висоті, форсаж сприяв турбулентності, що обмежило можливість маневру для В-52”,- повідомляє командування повітряних сил США у Європі.

Генерал Джеф Геріджен, командувач повітряними силами в Європі та в Африці назвав подібний перехват небезпечним: “Дії, які збільшують ризик зіткнення на середній висоті, не є необхідними, вони не відповідають принципам доброї авіації та правилам міжнародних польотів”.

“Російська авіація, перебуваючи у міжнародному повітряному просторі, поставили під загрозу безпеку задіяних літаків. Ми очікуємо від них дій, що відповідають міжнародним стандартам, щоб гарантувати безпеку та уникнути інцидентів”, – додав американський генерал Джеф Геріджен.

Інцидент над Чорним морем трапився об 11:19 ранку у четвер, 28 серпня.

Наступного дня, у п’ятницю, американські бомбардувальники В-52 виконали політ над 30-ма країнами НАТО, “щоб продемонструвати солідарність НАТО, посилити готовність, та для забезпечення навчальних можливостей з метою покращення сумісності усіх задіяних екіпажів зі США та країн-союзників НАТО”. Про це йдеться на сайті Американського командування в Європі.

“Продовжуючи зміцнювати наші тісні відносини, ми надсилаємо чітке повідомлення потенційним супротивникам про нашу готовність зустріти будь-які глобальні виклики", – заявив генерал Тод Волтерс, командувач Американського командування у Європі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *