Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

У Тернополі від завтра курсуватимуть шкільні тролейбуси.

Від 1 вересня у Тернополі почнуть курсувати шкільні тролейбуси, які забезпечуватимуть доведення учнів до загальноосвітніх навчальних закладів міста в умовах карантину. Про це повідомили у пресслужбі міської ради Тернополя.

Фото: ternopilcity.gov.ua

Спеціальні шкільні рейси виконуватимуть вісім тролейбусів на маршрутах: №№1, 3, 5, 7, 8, 10, 11. Громадський транспорт обладнають табличками «Діти».

Учні в таких тролейбусах зможуть їхати за наявності учнівської «Соціальної карти тернополянина» Для школярів проїзд буде безкоштовним. У місті планують, що дітей супроводжуватимуть працівники освітніх закладів. Наразі у шкільних тролейбусах також дозволено супровід батькам учнів молодших класів. Проте для осіб супроводу проїзд буде платний – відповідно до чинних у місті тарифів на проїзд.

Керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Тернополя ознайомили з графіком виконання шкільних рейсів.

Фото: ua.korrespondent.net

Нагадаємо, відповідно до нового епідемічного зонування, рішення про яке ухвалили 27 на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і яке почало діяти від сьогодні, 31 серпня, місто Тернопіль увійшло до «помаранчевої» зони.

Зазначимо, в Тернополі розглядають кілька варіантів організації навчання у школах: повноцінне навчання з жорстким дотриманням вимог МОЗ, навчання онлайн у разі, якщо Тернопіль опиниться в «червоній» зони епідемічної загрози та змішаний варіант.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *