Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

У Єгипті встановили меморіал першому українському адміралу

У Каїрі встановили пам’ятний хрест на честь першого адмірала України Андрія Покровського, повідомили в посольстві України в Єгипті.

У дипломатичному відомстві зазначили, що 28 серпня, коли християни православного обряду відзначають свято Успіння Пресвятої Богородиці, в єгипетській столиці на цвинтарі монастиря святого Георгія відбулись урочисті заходи з нагоди встановлення хреста та меморіальної таблички українського військового діяча, якого 1944 року поховали саме там.

У церемонії взяли участь Блаженніший Папа й патріарх Александрійський і всієї Африки Теодор ІІ та настоятель монастиря Високопреосвященний Архімандрит Дамаскінос Аль-Азраї, український посол Євген Микитенко, дипломати, а також представники української та грецької громад Єгипту.

Андрій Георгійович Покровський – будівничий Національного флоту України в 1917-1918 роках, адмірал, головний командувач портів Чорного й Азовського морів, міністр морських справ Української Держави. Із 1919 року вимушено жив в еміграції (Болгарія, Австрія, Бельгія). У 1938 році переїхав до Єгипту та мешкав у Каїрі, де помер у 1944 році.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *