Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Чемпіонат зі стрільби на кубок начальника військовій академії (м.Одеса) Black Sea Shooter 2020

Військова академія (м. Одеса) започаткувала і вперше провела Відкритий Всеукраїнський Чемпіонат на кубок начальника академії генерал-майора Олега Гуляка Black Sea Shooter 2020. 24 команди виявили бажання взяти участь – і це було справжнє видовище!
Змагання зі стрільб тривали на полігоні Військової академії протягом 3 днів. Яскраве видовище захоплювало дух: гарно оснащені, треновані, справжні фахівці різних силових структур України демонстрували свою спроможність захищати країну.
Анастасія, молода тендітна дівчина, прийшла до КОРДУ 5 років тому як очільниця відділу професійного навчання та методичного забезпечення. В іі роботу входить тренування особового складу та організація змагань по всій Україні. Розповідає, головне завоювати авторитет серед десятків сильних, мужніх чоловіків, тоді і результат навчання буде якісний.
Спостерігаючи за Чемпіонатом розумієш, захисники України завжди напоготові – це не тільки міцна оборона, але й надійний щит незалежності, волі та свободи.
Змагання складаються із кількох легенд: відбити атаку терористів, захистити певний об’єкт, врятувати пораненого. Судді беруть до уваги все: техніку виконання, влучність, швидкість і навіть реалістичність демонстрації певних завдань.
Організатори відкрито зізнаються, навіть вони не очікували, що перший чемпіонат матиме такий ажіотаж: у змаганнях взяли участь 24 команди. Серед них курсанти Військової академії факультетів ДШВ, спецпризначення та військової розвідки. Зі ЗС – 5 команд військової служби правопорядку, команди Національної поліції КОРД, Служби безпеки України, Державна прикордонна служба ДОЗОР та інші.
Три доби змагань добігають кінця. І ось нарешті визначено переможців: у загальному заліку класу ОРЕN Абсолютний кубок Начальника військової академії (м.Одеса) дістається команді 10-го мобільного прикордонного загону ДОЗОР. У загальному заліку класу STANDARD перемога дістається команді 138-го Центру спеціального призначення Військової служби правопорядку Збройних Сил України.
Втомлені, але задоволені, всі учасники Чемпіонату готові тренуватися надалі і підкреслюють, що такі змагання надають наснаги та прагнення ставати ще сильнішими за для України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *