Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Початок нового навчального року в інституті ВМС НУ “ОМА”.

З нагоди початку нового навчального року командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа провів лекцію для курсантського та викладацького складу Інституту Військово-Морських Сил та Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія».
Керівник національного флоту розповів особовому складу вишу про особливості Стратегії розвитку ВМС ЗС України до 2035 року, поінформував про сучасний стан, завдання та перспективні напрямки розвитку ВМС ЗС України.
Одним із ключових завдань є створення інтегрованої системи висвітлення обстановки у ближній морській зоні Азово-Чорноморського басейну. Акцентуємо увагу на розвитку системи пошуково-рятувального й протипідводно-диверсійного забезпечення, виконання завдань з охорони та оборони торговельних портів, пунктів базування та об’єктів морської інфраструктури. Окремий напрямок — розвиток спроможностей флоту для ефективного забезпечення протимінних дій в акваторії Чорного та Азовського морів.
Паралельно триває робота з нарощування корабельно-катерного складу за рахунок будівництва кораблів і катерів на власних суднобудівних підприємствах та в рамках міжнародної військової допомоги з країн НАТО, передусім США.
Триває робота з розвитку можливостей морської авіації та розбудова сучасної системи базування й зведення берегової інфраструктури — як на Чорному, так і на Азовському морях. Не менш важливим є розв’язання житлових питань військових моряків та інших питань соціального характеру.
Нагадаємо, що цьогоріч майже сто хлопців та дівчат, які успішно пройшли всі випробування, поповнили Інститут ВМС. Особливістю цьогорічної вступної кампанії була велика кількість кандидатів, які бажали навчатись у флотському навчальному закладі, — понад 4 особи на одне місце. До речі, цікаво, що лави Інституту ВМС поповнили дев’ять дівчат, більшість з яких обрала саме корабельні спеціальності.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *