Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

1 вересня у Військово-Морському ліцеї

4 особи на місце – таким цього року був конкурс у Військово-Морському ліцеї. Це вперше в історії закладу, починаючи з 2014 року. Чим же викликаний ажіотаж? Наші кореспонденти поспілкувалися зі вступниками.

Святковий ранок пригнічується лише карантинними обмеженнями: у дворі Військово-Морського ліцею сотня першокурсників, а от батьків не допустили. Втім, ніякі маски не приховають посмішки та хвилювання юних ліцеїстів – сьогодні вони розпочинають нове життя.
Чимало гостей завітали на урочисте шикування до Військово-морського ліцею. Представники Командування ВМС ЗС України, міської влади, ветеранських організацій, духівництва, рідні та друзі ліцеїстів вітали юнаків з початком нового навчального року, бажаючи хлопцям та дівчатам успіхів у навчанні.
У Військово-морському ліцеї досить сильна навчальна підготовка, і не лише для вступу у військові ВИШі. Найбільше уваги приділяється дисциплінам, які згодом знадобляться для складання ЗНО: українська мова та література, математика. Англійська мова – поглиблена, за програмою СМР – 1.
Відновлюється і матеріально-технічна база закладу – для дівчат будуть окремі кубрики та санітарні кімнати. Покращені умови і для хлопців.
Пролунав Гімн. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих українських воїнів. А самі ліцеїсти пройшли перед присутніми урочистим маршем, – і одразу вирушили на перше своє заняття.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *