Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав поспілкується з молоддю під час фестивалю «Вітер На-Дії»

У неділю, 13 вересня 2020 року, під час V Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Вітер На-Дії» відбудеться онлайн-зустріч з Главою і Отцем Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом. Така подія – унікальна можливість для молоді з усього світу долучитись до спільної розмови з Предстоятелем УГКЦ та поставити запитання у прямому ефірі.

Всі охочі зможуть залишити своє запитання, однак для цього спочатку потрібно заповнити Google форму. За допомогою random.org організатори фестивалю оберуть близько 10 людей, які під час прямого ефіру зможуть поставити своє запитання Блаженнішому Святославу. Результати будуть оприлюднені 5 вересня на сторінці фестивалю у Facebook.

Читайте також: «Час можливостей»: V фестиваль «Вітер На-Дії» сягає світового масштабу

«Криза – це тест на милосердя, нагода для доброти та служіння. Хочемо, щоб зокрема ви, молоді люди, знали, що ваша Церква-мати проходитиме спільно з вами ці випробування, оточуючи та супроводжуючи вас і ваших рідних своєю неустанною молитвою, – такими словами раніше звертався до молоді Глава УГКЦ під час зустрічі у Зарваниці. – Сьогодні, як ніколи, час для найсміливіших ваших мрій: підкорити космос, винайти ліки від раку, подолати епідемії, збудувати справедливу економічну систему, захистити хворих і немічних, шукати альтернативні джерела енергії, сконструювати нешкідливі для планети засоби пересування тощо. Мрійте про велике! Великого бажайте!».

Прямий ефір усієї програми загалом та спілкування Глави УГКЦ з молоддю зокрема можна буде дивитися на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

dyvensvit.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *