Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Папа: Господь знає про потреби, які носимо в своєму серці

Папа: Господь знає про потреби, які носимо в своєму серці
Вітаючись з прочанами, що зібралися на загальну аудієнцію, Папа скерував окрему думку до молоді, що цими тижнями розпочинає навчання, та висловив особливу радість задля можливості знову проводити такі зустрічі з вірними.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Я дуже радий, що тепер знову стала можливою особиста зустріч віч-на-віч під час загальних аудієнцій. Як соціальні істоти, ми потребуємо такої безпосередності, що є корисною для душі», – сказав Святіший Отець, вітаючи німецькомовних прочан наприкінці загальної аудієнції, що в середу, 2 вересня 2020 р., відбулася за участю вірних вперше після 26 лютого. «Просімо Господа, аби криза для всього людства не стала мотивом поділів, але єдності та солідарності», – побажав він.

А промовляючи до англомовних учасників зустрічі, Папа скерував окрему думку до молоді, що цими тижнями повертається до школи. Вітаючи похилих віком, молодь, хворих і молодят, він зазначив, що «Господь краще від нас знає про очікування та потреби, які носимо в своєму серці», а тому закликав: «Уповаймо на Його провидінню з повним довір’ям, завжди шукаючи добро, навіть якщо це має свою ціну».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *