Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Помпео оголосив про нові обмеження на діяльність дипломатів Китаю у США

Під час спілкування з пресою в середу держсекретар США Майк Помпео оголосив про запровадження нових обмежень на діяльність дипломатів Китаю на території Сполучених Штатів. Обмеження вводяться у відповідь на подібні заходи, введені раніше Китаєм, підкреслив головний дипломат США.

Згідно з новими правилами, китайські дипломати потребуватимуть дозволу Державного департаменту США для того, щоб відвідувати американські університети та зустрічатись із місцевими урядовцями, а також проводити культурні заходи з більше 50 учасниками, крім заходів на території дипломатичних представництв Китаю, повідомив Держдеп.

«Роками Комуністична партія Китаю створювала значні перепони для роботи американських дипломатів в КНР, – заявив Помпео. – Ми просто вимагаємо відповідності. Доступ наших дипломатів в Китаї має відображати доступ, який мають китайські дипломати в Сполучених Штатах і сьогоднішні кроки значно просунуть нас у цьому напрямку».

Напруга у відносинах між США та Китаєм посилюється. У своїй промові «Комуністичний Китай і майбутнє вільного світу», проголошеній наприкінці липня, Помпео звинуватив Китай у зловживанні співпрацею із західним світом для поширення авторитаризму, крадіжці персональної інформації та технологій. Китай відкидає ці звинувачення. В липні країни закрили консульства одна одної в Х‘юстоні та Ченгду, відповідно.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *