Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Діти з Львівщини відвідали Харків

З 27 по 30 серпня Харків відвідували діти дитячого будинку сімейного типу “Писанка”, разом з сестрами Згромадження Святого Йосифа Обручника з села Потеличі, що на Львівщині.

Гості зупинилися у Свято-Івано-Павлівському монастирі своїх співсестер. Ознайомлення зі Слобожанщиною галичани розпочали із храму Святого Миколая Чудотворця, куди вони щодня приходили на молитву.

Сестри та діти побували у харківському Еко-парку, в парках Горького та Шевченка, пройшлися найбільшою площею міста і ознайомилися з його архітектурою та історією.

Особливо цікавою була подорож в поле поблизу села Федорівка Вовчанського району. На початку серпня фермери звезли туди тюки соломи та змонтували стіни концертної зали оркестру обласної філармонії для святкування рекордного збору врожаю зернових – 207 тисяч тон. Тепер це фотозона, яку відвідують жителі та гості Слобожанщини.

Ознайомлення з Харківщиною завершилося відвідуванням Свято-Покровського монастиря отців Василіян у Покотилівці.

«Харків – місто фонтанів! Дуже красиве та чисте місто! Ми повертаємося з дуже хорошими враженнями та бажанням ще раз його відвідати», – поділилася настоятелька та мама-опікун дітей – с. Віталія.

http://ugcc.kharkiv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *