Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Греко-католики Київщини надала допомогу сім’ям, які знаходяться у кризових ситуаціях

28 серпня 2020 року, парафія Святої Анни УГКЦ міста Вишневого за підтримки Благодійному Фонду «Карітас-Київ» надали допомогу у вигляді засобів гігієни понад сорока сім’ям міста.

Як повідомив отець Володимир Мальчин, адміністратор місцевої парафії УГКЦ, допомогу надали особам, які знаходяться у кризових ситуаціях. Зокрема її адресатами стали люди з інвалідністю, багато дітні та малозабезпечені сім’ї, одинокі матері, люди похилого віку, родини, членами яких є особи з інвалідністю та опікунські сім’ї.

Звертаючись до присутніх душпастир зазначив, що наша держава знаходиться на трьох фронтах боротьби. Перший фронт – це на Сході України, де наші воїни борються за незалежність України. Минулого року на нас насунув другий фронт – епідеміологічний, коли багато людей в цілому світі стали під загрозою коронавірусу. «З епідеміологічним фронтом погіршилась економічна ситуація в Україні. І тут, що ми можемо зробити це підтримувати один одного та бути солідарними один з одним. Нехай цей пакунок буде виявом любові до вас та до рідних. Ми й надалі маємо пам’ятати про ці три фронти та тримати один одного у молитві», – додав адміністратор парафії.

Відтак отець привітав усіх зі святом Успіння Пресвятої Богородиці: «Це день коли Діва Марія із тілом і душею була взята до неба. Для нас – це є надія, що коли Господь покличе нас до себе ми маємо теж надію на продовження нашого існування. Що смерть це не є відхід у небуття, якусь невідому темряву. Це є надія на те, що наше життя буде і дальше продовжуватись із Богом», – побажав душпастир.

За надану благодійну допомогу, місцевий священник подякував працівникам БФ «Карітас-Київ», Крітас-Україна, «Карітасу Інтернаціоналіс» та синкелу Соціального служіння Протоєрею о. Роману Сиротичу за постійну співпрацю та матеріальну допомогу у творенні добрих справ. «Ці пакунки є виявом любові до тих, які знаходяться у кризових ситуаціях. Ми й надалі маємо пам’ятати про ці три фронти та тримати один одного у молитві» – наголосив отець Володимир.

Прес-служба Київської архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *