Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Нідерланди: відійшов до вічності кардинал Адріанус Йоганнес Сімоніс

Нідерланди: відійшов до вічності кардинал Адріанус Йоганнес Сімоніс
Вислужений Примас Нідерландів упокоївся на 89-му році життя. Після його відходу Колегія Кардиналів нараховує 220 членів.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Утрехтська архидієцезія в Нідерландах з глибоким смутком повідомляє про те, що 2 вересня 2020 року перестало битися серце кардинала Адріануса Йоганнеса Сімоніса, вислуженого Архиєпископа Утрехтського. Складаючи співчуття, його наступник кардинал Віллем Якобус Ейк згадав про те, що служіння покійного розпочалося у важкий період поляризації в країні. «Це, однак, не завадило йому різними способами впроваджувати в життя своє гасло: “Щоб усі Тебе пізнали”».

Біографічна довідка

Кардинал Адріанус Йоганнес Сімоніс народився 26 листопада 1931 року в Роттердамській дієцезії та був першим з одинадцяти дітей в сім’ї. Після навчання у семінаріях Гаґельвельда та Вармонда, 15 червня 1957 року отримав пресвітерське рукоположення. Від 1959 по 1966 рік вивчав біблійну екзегезу в Римі, завершивши студії докторатом. Повернувшись на батьківщину, виконував різні душпастирські обов’язки.

Після того, як 29 грудня 1970 року святий Павло VI призначив його Роттердамським Єпископом, 20 березня наступного року Адріанус Йоганнес Сімоніс отримав єпископські свячення. У червні 1983 року став коад’ютором Утрехтського Архиєпископа, якому наслідував у служінні 3 грудня того ж року. Святий Іван Павло ІІ 25 травня 1985 року ввів його до Колегії Кардиналів, а 2005 року він брав участь у Конклаві, що обрав Венедикта XVI, який, у свою чергу, 14 квітня 2007 року прийняв його зречення у зв’язку з досягненням граничного віку.

З відходом до вічності кардинала Адріануса Йоганнеса Сімоніса Колегія Кардиналів нараховує 220 членів: 122 з правом участі в Конклаві та 98 тих, яким виповнилося 80 років.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *