Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Росія має співпрацювати із міжнародним розслідуванням отруєння Навального – посол США в ОБСЄ

Росія має співпрацювати із міжнародним розслідуванням обставин отруєння Олексія Навального. Про це заявив посол США при ОБСЄ Джеймс Гілмор.

У звененні до Постійної ради ОБСЄ американський дипломат закликав Росію повною мірою співпрацювати із міжнародним розслідуванням щодо отруєння.

"Винних – і тих, хто скоїв злочин, і тих, хто його замовив – потрібно притягнути до відповідальності", – наголосив Гілмор. Дипломат також відкинув закиди Росії про буцімто роль західних спецслужб у погіршенні стану Навального.

Джеймс Гілмор

"Народ Росії має право мирно висловлювати свої погляди без страху будь-якого покарання, і вже точно не за допомогою хімічних речовин. Пан Навальний та його родина заслуговують повного та прозорого розслідування та притягнення до відповідальності винних", – наголосив Гілмор.

Оприлюднений на сайті уряду Німеччини прес-реліз, відзначає, що токсикологічний тест проведений лабораторією збройних сил країни навів "прямі докази хімічного агенту групи "Новічок" у зібраному у Навального матеріалі. Прес-реліз каже, що Навальний став жертвою використання хімічного нервового агента у Росії. Повідомляється, що тепер уряд Німеччини та його партнери у ЄС та НАТО "обговорять належні подальші дії".

Прес-секретар президента Росії Володимира Путіна, Дмитро Пєсков заявив, що у Кремлі не бачать будь-яких підстав для звинувачень Росії у отруєнні Навального.

"Не думаю взагалі, що будь-кому це могло бути вигідно. Якщо просто тверезо дивитись на те, що відбувається", – наводить слова Пєскова Interfax.

У своїй заяві до ОБСЄ американський дипломат Гілмор заявив, що "шляхом уперед" до Росії є "повністю прозоре міжнародне розслідування" щодо Навального.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *