Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

У центрі Харкова показали фільм про митрополита Андрея Шептицького

У суботу, 29 серпня, в центрі Харкова біля намету «ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ», що на площі Свободи, в рамках культурно-освітнього хабу показали прем’єрний показ документального фільму «Андрей Шептицький: актуальне». Кінопоказ було організовано за ініціативи Володимира Чистиліна, керівника міського кіноклубу “Нова Україна”.

“Про одного з видатніших наших співвітчизників XX століття, велетня духа, совісті нації митрополита Андрея Шептицького написано і сказано чимало. Втім, нова робота львівських документалістів змушує під іншим кутом подивитись на «українського Мойсея» та осягнути весь масштаб його особистості.” – зазначив Володимир Чистилін.

У перегляді фільму взяв участь Владика Василій Екзарх Харківський, сестри Згромадження Святого Йосифа, духовенство та вірні Свято-Миколаївського храму УГКЦ а також жителі міста.

“Митрополит Андрей жив в час, коли Україна не мала своєї держави, не могла вільно розвивати свої традиції, свою культуру, але в той же час бачимо його велике бажання, щоби розвивати свою Церкву, свою християнську традицію, українську культуру, науку, мистецтво, медицину.” – зауважив Владика Василій під час обговорення фільму. Єпископ заохочує усіх переглянути цей фільм, який, на його думку, допоможе побачити як ми в теперішній час маємо дбати про розвиток української держави. “Саме та молодь, яку Митрополит виховував в українському дусі, розбудувала українську культуру, мистецтво та українську Церкву!” – додав Екзарх Харківський.

ugcc.kharkiv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *