Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

«Економіка Франциска»: зустріч відбудеться у віртуальний спосіб

«Економіка Франциска»: зустріч відбудеться у віртуальний спосіб
Організатори підтвердили дати проведення зустрічі Святішого Отця з молодими економістами, що мала відбутися в березні та була перенесена на листопад. Беручи до уваги ситуацію, що склалася, вона відбуватиметься у форматі відеоконференції.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

02/03/2020

Нова дата зустрічі «Economy of Francesco»

Коли у травні 2019 року Папа Франциск запросив молодих економістів і підприємців з усього світу на зустріч «Economy of Francesco», що мала відбутися 26-28 березня 2020 року на батьківщині святого Франциска з метою дати імпульс процесові глобальних змін на користь нової економічної моделі, яка підтримує життя, ніхто не міг передбачити, що на заваді її проведення стане пандемія. На початку березня Організаційний комітет зустрічі повідомив, що захід, на який зареєструвалося понад 2 тисячі молодих фахівців з 115 країн світу, перенесено на листопада 2020 року.

В п’ятницю, 4 вересня, організатори підтвердили, що зустріч таки відбудеться в днях 19-21 листопада 2020, але беручи до уваги ситуацію в сфері охорони здоров’я, вирішено, що вона повністю відбуватиметься онлайн, з прямими включеннями й потоковими трансляціями між усіма зареєстрованими учасниками та доповідачами. Підтверджено також «віртуальну» участь Папи Франциска.

Натомість, восени 2021 року планується провести наступну таку зустріч, вже реальну на батьківщині святого Франциска в Ассізі, якщо санітарні умови сприятимуть участі всіх.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *