Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Україна – в топ 50 країн за Світовим індексом інновацій

Україна посіла 45 місце серед найбільш інноваційних країн за Світовим індексом інновацій, покращивши свою позицію, порівняно з 47 місцем минулого року.

Індекс, який щорічно обраховується Світовою організацією з захисту прав інтелектуальної власності у співпраці з університетами Cornell та INSEAD, і аналізує рівень інновацій в 130 країнах на основі десятків показників.

Укладачі індексу вкючили Україну до трьох найбільш інноваційних країн в групі країн з доходами нижче за середній, поряд з В‘єтнамом та Індією. Як і минулого року Україна посідає друге місце в групі після В‘єтнаму. Україна увійшла до країн, що перевищили очікування для країн цього рівня доходів.

Перемогою назвала порівняно високе місце України в рейтингу колишня міністр фінансів Україні Оксана Маркарова.

«Це перемога, яка стала наслідком інновацій в бізнесі, роботі створеного нами Фонду стартапів, і зараз активною цифровізацією командою Мінцифри/Дія», – написала Маркарова у Facebook.

Вона все ж відзначила і фактори, які стримують інновації – «низький рівень венчурного фінансування і низький доступ до фінансування інноваторів». І закликала «провести суттєво дерегуляцію венчурного фінансування і законодавчно змінити регулювання діяльності альтернативних фондів/ венчурних фондів» у відповідності до директив ЄС.

До п‘ятірки найбільш інноваційних країн світу, згідно до рейтингу, входять Швейцарія, Швеція, США, Велика Британія та Нідерланди.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *