Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Військові США візьмуть участь у навчаннях в Литві

«Війська Сухопутних сил США почнуть ще одне навчання в Литві цього тижня, – повідомляє литовське Міністерство оборони. – Розміщення боєготовних сил США в Європі в рамках Atlantic Resolve свідчить про потужну та невпинну відданість США НАТО та Європі».

Ініціатива Atlantic Resolve втілюється з 2014 року. «Через двосторонні, спільні та багатосторонні навчання, Atlantic Resolve збільшує готовність, сумісність та посилює зв’язки між збройними силами країн- союзників та партнерів», – йдеться в повідомленні Сухопутних сил США.

Наприкінці вересня на території Литви планується проведення міжнародних військових навчань. Сили США прибудуть до Литви вже у цю п‘ятницю в рамках операції Atlantic Resolve, пише агентство Reuters з посиланням на інформацію від речника збройних сил Литви.

Раніше очільник Пентагону Марк Еспер заявляв про передислокацію сил США в Європі.

В липні під час візиту до Литви міністр Сухопутних сил США Раян МакКарті, заявляв, що передислокація стала можливою після того, як Литва зробила кроки на шляху збільшення витрат на оборону до 2% ВВП – проголошеної цілі для країн-членів НАТО.

«Цей рівень співпраці, навчання, безпеки та, зрештою, стабільності став можливим після того, як Литва взяла на себе зобов‘язання спрямувати більше 2% ВВП на оборонні видатки та модернізацію збройних сил», – цитує слова МакКарті Baltic Times.

МакКарті також заявив, що військові передислокуються до Литви на наступні декілька років для «проведення спільних навчань з нашим чудовим союзником».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *