Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Кадинал Таґле: пандемія вимагає милосердя, прикладом якого є Мати Тереза

Кадинал Таґле: пандемія вимагає милосердя, прикладом якого є Мати Тереза
У своєму відеопосланні з нагоди Міжнародного Дня благодійності кардинал Антоніо Таґле вказав на постать святої Матері Терези з Калькутти як приклад людини, що дозволила Богові, Який є любов’ю, перетворити себе у знаряддя Божого милосердя до бідних.

Міжнародний День благодійності, який щороку відзначається 5 вересня, був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 2012 році. Визнаючи, що благодійність сприяє суспільному єднанню та миру, ООН має на меті спонукати людей та організації допомагати іншим через діла милосердя.
У відеопосланні з нагоди цього дня кардинал Антоніо Таґле, Префект Конгрегації Євангелізації народів і Президент організації «Caritas Internationalis», зазначив, що 5 вересня, обране датою відзначення Дня благодійності, є дуже значущим для Церкви: це день смерті святої Матері Терези з Калькутти – «черниці, місіонерки, лауреатки Нобелівської премії за мир та святої, що служила бідним в Калькутті (Індія) понад 40 років».
Через Згромадження Місіонерок милосердя, яке вона заснувала в 1950 році, її милосердне служіння було спрямоване до бідних в різних частинах світу. Вона є однією з покровителів «Caritas Internationalis». «Для святої Матері Терези, – зазначив Кардинал Таґле, – милосердна любов полягає в маленьких діях, вчинених задля добра інших людей. Але справжні діла милосердя може вчинити тільки милосердна людина. Першоджерелом милосердя є Бог, наш живий Бог, Який є любов’ю, згідно з Першим посланням святого апостола Івана (4, 8). Любов – це Боже ім’я. Бог дає життя, прощає грішників, захищає слабких, живить землю, страждає з бідними, супроводжує покинутих. У Христі Божа любов перемогла смерть. Кожна людина створена на Божий образ, щоб бути обличчям Його любові на Землі. Свята Мати Тереза з Калькутти дозволила Богові, Який є любов’ю, перетворити себе до глибини свого єства у знаряддя Божого милосердя до бідних».
Президент «Caritas Internationalis» підкреслив, що Пандемія Covid-19 визначає загальну атмосферу цьогорічного Міжнародного Дня благодійності. «Кожен покликаний чинити діла милосердя, полегшувати наслідки бідності, сприяти стабільності та миру, – наголосив він. – Але я вважаю, що в дусі святої Матері Терези, цьогорічне відзначення цього Дня ставить перед нами глибші запитання: Якою людиною ти є? Яких людей ми виховуємо серед молоді? Чи ми шануємо людей, які відрізняються від нас? Чи пандемія розбудила в нас інстинкт любові, чи, навпаки, вчинила нас байдужими? Сьогодні більше, ніж будь-коли, ми потребуємо справжнього милосердя від справжніх людей».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *