Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Протидесантна операція катерної групи

Днями катерна група ВМС у складі двох мбаків «Вишгород» та «Аккерман» здійснили вихід в море, де відпрацювали окремі елементи курсової задачі К-2. Приведена в повну бойову готовність, тактична катерна група вийшла з рідної гавані в море. За легендою навчань, екіпажам малих броньованих арт.катерів було поставлено завдання не допустити висадку ворожого десанту на узбережжя країни.
Прямуючи до району проведення протидесантної операції, «Аккерман» та «Вишгород» провели навчання з тактичного маневрування, а також зв’язку, користуючи виключно командами країн-учасниць та партнерів НАТО. Також, на переході морем було відпрацьовано умовний бій з надводними кораблями противника, як у складі групи, так і одиночним катером. Під час цього епізоду екіпажі МБАКів виконали практичні артилерійські стрільби
Увесь похід був насичений заходами навчально-бойової підготовки. І вдень і вночі екіпажі катерів отримували ввідні від морського командування. Під прикриттям темряви військові моряки здійснили умовне мінування можливих шляхів підходу десантну противника до нашого берега та відбили атаку умовних ворожих диверсантів.
Гідно пройшовши усі випробування, МБАКи «Аккерман» та «Вишгород» повернулись до місця базування. Такі виходи в море є регулярними. Їх мета – постійно вдосконалювати навички військових моряків виконувати різноманітні завдання за призначенням.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *