Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Протидесантна операція катерної групи

Днями катерна група ВМС у складі двох мбаків «Вишгород» та «Аккерман» здійснили вихід в море, де відпрацювали окремі елементи курсової задачі К-2. Приведена в повну бойову готовність, тактична катерна група вийшла з рідної гавані в море. За легендою навчань, екіпажам малих броньованих арт.катерів було поставлено завдання не допустити висадку ворожого десанту на узбережжя країни.
Прямуючи до району проведення протидесантної операції, «Аккерман» та «Вишгород» провели навчання з тактичного маневрування, а також зв’язку, користуючи виключно командами країн-учасниць та партнерів НАТО. Також, на переході морем було відпрацьовано умовний бій з надводними кораблями противника, як у складі групи, так і одиночним катером. Під час цього епізоду екіпажі МБАКів виконали практичні артилерійські стрільби
Увесь похід був насичений заходами навчально-бойової підготовки. І вдень і вночі екіпажі катерів отримували ввідні від морського командування. Під прикриттям темряви військові моряки здійснили умовне мінування можливих шляхів підходу десантну противника до нашого берега та відбили атаку умовних ворожих диверсантів.
Гідно пройшовши усі випробування, МБАКи «Аккерман» та «Вишгород» повернулись до місця базування. Такі виходи в море є регулярними. Їх мета – постійно вдосконалювати навички військових моряків виконувати різноманітні завдання за призначенням.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *