Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Венесуела: лікарня в Меріді отримала дихальний апарат від Папи Франциска

Венесуела: лікарня в Меріді отримала дихальний апарат від Папи Франциска
Святіший Отець та Італійська Єпископська Конференція передали медичне обладнання та засоби захисту для Архидієцезії Меріди, призначені для університетського шпиталю.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Через Апостольську нунціатуру до Мерідської Архидієцезії у Венесуелі прибув апарат штучної вентиляції легень, подарований Папою Франциском, разом із медичним устаткуванням та засобами індивідуального захисту, що є частиною гуманітарного проекту Італійської Єпископської Конференції для допомоги найуразливішим країнам в цей період пандемії Covid-19.

«Ми дуже радіємо з приводу виявленої близькості Святішого Отця, який завжди цікавиться нашою країною», – сказав кардинал Бальтасар Поррас Кардосо, Архиєпископ Меріди та Апостольський Адміністратор Каракаса, під час передачі устаткування до лікарні, що діє при Андському Університеті.

В заяві архидієцезії зазначається, що подарунок від Папи надійшов у слушний момент, коли заклади охорони здоров’я у Венесуелі потребують якнайбільшої допомоги задля колапсу, який переживають. «Цим показується, що ми є однією Церквою, що живе сопричастям», – наголошує прес-служба.

Крім дихального апарата від Папи Франциска, провідний медзаклад венесуельських Анд отримав від Італійської Церкви захисні маски різних класифікацій, рукавички, захисні костюми, кисневі маски, засоби для дезінфекції та зволожування повітря, інструменти для лабораторії, тощо.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *