30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

«Чекаю на вас і хочу бути разом з вами!» – Глава УГКЦ у відеозверненні до молоді

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, звернувся у спеціальному відеозверненні до української молоді з усього світу. Глава Церкви запросив молодих людей до спілкування за допомогою сучасних засобів комунікації, яке відбудеться у неділю, 13 вересня, о 18:00 за київським часом у рамках фестивалю «Вітер На-Дії».

«Дорога наша молоде, маю велику честь запросити усіх вас до спілкування у форматі єдиного молодіжного глобального простору нашої Церкви з нагоди фестивалю "Вітер На-Дії". Цього року ми будемо мати унікальну можливість при помочі сучасних засобів комунікації бути разом, спілкуватися, чути один одного, давати запитання і, можливо, також отримувати відповіді», – сказав Предстоятель у відео, опублікованому «Живим телебаченням».

Блаженніший Святослав запевнив молодь у тому, що чекає на неї і хоче бути разом з нею.

З огляду на те, що у спілкуванні із Главою Церкви передбачається участь молодих людей з усього світу, Блаженніший Святослав звернувся також анлійською та іспанською мовами: «I am waiting for you, and I invite you to be with me and to communicate and share, – сказав він і додав, – Yo espero a todos ustedes, les invito a estar juntos para compartir y para descobrir!»

«До зустрічі наступної неділі!» – такими словами Глава Церкви завершив своє відеозвернення.

Довідка

Фестиваль «Вітер На-Дії» – це унікальна молодіжна подія, яке організовується в Українській Греко-Католицькій Церкві вже вп’яте. Цього року фестиваль вперше відбудеться онлайн, що, водночас, дає можливість молоді з усього світу прийняти у ньому участь.

У неділю, 13 вересня 2020 року, всі охочі зможуть зустрітися у своїх парафіях та визначених локаціях по всій Україні та за її межами, єднаючись у спільній молитві та інших акціях. Кожен матиме нагоду бути поруч зі своєю спільнотою, друзями та через онлайн-трансляцію долучитися до загальної програми фестивалю. У рамках фестивалю відбудеться також спілкування молоді із Блаженнішим Святославом, Отцем і Главою УГКЦ.

Усю найсвіжішу інформацію можна переглянути на сторінках у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/viternadii,
https://www.instagram.com/viternadii,
https://www.youtube.com/channel/UCbrdM1QLLwIGm5QQd9OX7cA.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *