Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

«
»

На Івано-Франківщині три ТВК передчасно сформували виборчі округи.

В Івано-Франківській області кілька територіальних виборчих комісій порушили вимоги Виборчого кодексу, передчасно сформувавши територіальні виборчі округи, повідомила Громадянська мережа «Опора».

Фото www.oporaua.org

4 вересня відбулися засідання Косівської міської та районної територіальних виборчих комісій, на яких утворили територіальні виборчі округи для організації та проведення виборів.

Фото www.oporaua.org

«Це можна трактувати, як порушення термінів формування округів. Відповідно до Виборчого кодексу та постанови ЦВК «Про Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів», рішення про утворення виборчих округів приймається територіальною виборчою комісією після початку виборчого процесу відповідних виборів, однак не пізніш як на другий день виборчого процесу. А як відомо, виборчий процес розпочався 5 вересня», – заявили представники ГМ «Опора», які відвідали засідання цих комісій.

Таке ж порушення зафіксували у Брошнів-Осаді, де селищна ТВК провела засідання із формування територіальних округів ще 3 вересня.

Крім цього, Косівська районна ТВК, формуючи територіальні округи для організації та проведення виборів до районної ради, порушила принцип неподільності громад і розділила Косівську міську громаду між ругами.

Фото www.oporaua.org

Відповідно до згадувної постанови ЦВК, «територіальні виборчі округи з виборів депутатів районної ради утворюються за можливості з урахуванням територіальних громад, що входять до складу району. Територіальні виборчі округи з виборів депутатів районної ради не можуть складатися з частин територій різних територіальних громад району».

Фото www.oporaua.org

Аналогічне порушення виявили у роботі Верховинської районної ТВК, яка формуючи виборчі округи, віднесла частину населених пунктів Верховинської селищної громади до четвертого округу із населеними пунктами Зеленської громади.

Фото www.oporaua.org

Нагадаємо, проведення місцевих виборів в Україні заплановане на 25 жовтня. Початок виборчого процесу був призначений ЦВК на 5 вересня.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *