Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Олексій Навальний вийшов з коми, – лікарі

Російський опозиціонер Олексій Навальний вийшов з коми. Про це повідомили в німецькому шпиталі Charité, в якому перебуває політик.

"Пацієнта вивели з медичної коми та відключили від штучної вентиляції легень. Він реагує на слова. Поки що надто рано оцінювати потенційні довгострокові наслідки його важкого отруєння.

Лікарі залишаються в тісному контакті з дружиною пана Навального. Після консультації з дружиною пацієнта, Charité впевнилось, що рішення оприлюднити деталі стану пацієнта відповідає його побажанням", – йдеться у заяві клініки.

Покращення стану Навального підтвердила також його адвокатка Кіра Ярмиш.

Нагадаємо, раніше уряд Німеччини заявляв, що німецькі фахівці виявили «однозначні» докази отруєння російського опозиційного діяча Олексія Навального нервово-паралітичною отрутою класу «Новічок».

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель повідомила, що звертатиметься до НАТО по консультацію щодо відповідних дій і наголосила, що в цій ситуації «постали дуже важкі питання, на які може і повинен дати відповідь лише російський уряд».

Москва заперечує причетність до того, що сталося з Навальним, і російське Міністерство закордонних справ заявило, що звинувачення Німеччини не підтверджені доказами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *