Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Тривають приготування до ВДМ 2023: Папа закликає не забути про солідарність

Тривають приготування до ВДМ 2023: Папа закликає не забути про солідарність
Очільник «Фундації ВДМ Лісабон 2023» представив Святішому Отцеві перебіг приготування до зустрічі з юнаками й дівчатами з усього світу, що запланована на 2023 рік.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Папа з радістю слідкує за приготуваннями до наступного Всесвітнього Дня Молоді», – підкреслює єпископ-помічник Лісабону Амеріко Аґуяр, Голова «Фундації ВДМ Лісабон 2023». В середу, 2 вересня, ієрарх брав участь у першій після впровадження карантинних заходів загальній аудієнції Святішого Отця з вірними після, після якої мав можливість поспілкуватися з ним.

«Папа дуже задоволений і дуже спокійний, усвідомлюючи, що праця над приготуваннями до ВДМ триває. Він також попросив нас не забути про вимір солідарності», – розповів єпископ Аґуяр, висловлюючи сподівання на те, що лісабонські заході дійсно відповідатимуть «стилеві життя, способові відчувати та мові молоді», щоби саме юнаки й дівчати були їхніми справжніми головними дійовими особами.

Запланований спочатку на 2022 рік, через спалах пандемії та її наслідки Всесвітній День Молоді в Лісабоні перенесено на один рік. Відкладено також передачу символів ВДМ, – дерев’яного хреста та ікони Пресвятої Богородиці, – що мала відбутися на площі Святого Петра у Вербну Неділю, коли день молоді відзначається на дієцезальному рівні, за участю юнаків і дівчат з Панами та з Португалії. На даний час церемонію заплановано провести 22 листопада, в свято Христа Царя. Але, за словами голови оргкомітету, все залежатиме від санітарної ситуації, оскільки «слід зважати на здоров’я та життя» учасників.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *