Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

«Терапія пригоди» для юних пацієнтів лікарні «Bambino Gesù»

«Терапія пригоди» для юних пацієнтів лікарні «Bambino Gesù»
Також і цього року поновлюється співпраця між фундацією «Tender To Nave ITALIA» та ватиканською педіатричною лікарнею, що допомагає малолітнім пацієнтам наново повірити в себе, вийшовши у відкрите море на найбільшому в світі вітрильнику.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Слід відплисти на глибінь після супротивного вітру Covid та триматися курсу солідарності, уникаючи того, щоб бачити в ближньому загрозу, посилюючи стан ізольованості людей з особливими потребами. В цьому глибоко переконані Маріелла Енок, Президент ватиканської педіатричної лікарні «Дитятка Ісуса», та Фундація «Tender To Nave ITALIA Onlus», що здійснює різні проекти солідарності на підтримку ініціатив у сфері інклюзивності.

Готові відчалити

Однією з таких ініціатив є «Епілепсія, що виходить з тіні», метою якої є змінювати самооцінку підлітків, які втягнуті у важку боротьбу з недугою, що загрожує радості життя, притаманній їхньому вікові. Вісім пацієнтів неврологічного відділення ватиканської педіатричної лікарні віком від 15 до 18 років вирушили в плавання на борту найбільшого на даний час в світі вітрильника «Nave Italia». Під наглядом персоналу медичного закладу, юні пацієнти не лише виконуватимуть різну діяльність зі сфери мореплавства, але також навчатимуться автономно застосовувати антиепілептичне фармакологічне лікування.

Досвід, що зміцнює

«Дійсно важливим є те, що цього року проектові таки вдалося “відчалити”, хоч і в менш кількісному вимірі задля обмежень, накладених Covid, – зауважив Федеріко Віджевано, Директор департаменту неврологічних наук лікарні. – Разом із екіпажем “Nave Italia” маємо змогу дати сім’ям сигнал про поступове повернення до нормальності. Досвід цих років показує, що підлітки після життя на морі повертаються зміцненими, після того, як поділяють труднощі та працю з ровесниками, зростаючи в довірі до власних можливостей і долаючи обмеження й страхи, пов’язані з недугою».

Інклюзивна співпраця

Здійснення таких ініціатив стало можливим завдяки цінному внескові військово-морського флоту Італії, що займається вишколом екіпажу, що виводить у море найбільшу бригантину в світі. Проект, в якому також бере участь «Італійський яхт-клуб», є прикладом додаткової діяльності збройних сил на користь громади, в цьому конкретному випадку – на підтримку найслабших.

Головними дійовими особами на борту є діти, підлітки, дорослі особи з інвалідністю, психічними розладами, тощо, змушені долати великі труднощі в щоденному житті. Під час плавання вони наново повертають віру в себе завдяки досвідові, що поєднує любов до моря з любов’ю до життя. На борту не існує відмінностей, кожен збагачує іншого своїми оригінальними даруваннями. Протягом 2019 року учасниками ініціатив на кораблі стали 436 осіб.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *