Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

“Я підтримував і підтримую скасування проєкту Північний Потік-2″, – Трамп

Про це Президент США заявив на пресконференції у Білому домі.

Він відповів на запитання журналіста про те, чи підтримує він тиск на канцлера Німеччини Ангелу Меркель з метою скасувати проєкт газогону “Північний потік-2” після отруєння Олексія Навального.

“Так, я підтримував це весь час. Я був першим, хто підняв це питання. Ви раніше й не чули про “Північний потік-2”. Коли я прийшов, я запитав: “Чекайте хвилинку, ми захищаємо Німеччину від Росії. Але Німеччина платить Росії мільярди доларів за енергію. І у підсумку 60-70% їхніх енергоресурсів буде надходити з Росії. І я казав про це роками, і ніхто не хотів говорити про це. Це одна із багатьох речей разом із санкціями й тим, що ми робили для України. Я підняв це питання давно. Росія зовсім не щаслива, що я підняв це питання”.

Президент Трамп додав, що не впевнений, чи Німеччина може дозволити собі скасувати будівництво газопроводу. Німеччина перебуває у слабкій позиції, з точки зору енергетики. Країна закриває свої вугільні та атомні електростанції і опинилася у дуже скрутній позиції, – сказав президент США.

Також Дональд Трамп наголосив, що його попередник Барак Обама надсилав Україні ковдри та подушки, тоді як за його урядування Америка надіслала Україні протитанкові ракети (Джавеліни). А також, що саме завдяки йому НАТО отримує додаткових 130-400 мільярдів доларів в рік, тож Альянс може посилити захист Європи від Росії.

Дивіться також: У Мінську жорстко затримують людей невідомі з кийками. Відео

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *