Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Два свята на цьому тижні відзначили курсанти й викладачі Військової академії (м. Одеса)

Без їхніх знань, умінь і навичок українська армія навряд чи зможе обійтись, адже лише вони займаються ремонтом і обслуговуванням необхідного у військах озброєння і військової техніки – від мінометів до ракетних комплексів. Факультет підготовки спеціалістів РАО відзначив п’яту річницю від дня створення. За словами викладачів, їх факультет є унікальним.
На кафедрі РАО надзвичайна кількість зразків зброї та військової техніки, сучасне обчислювальне обладнання, комп’ютерні класи – все це сприяє підготовці висококласних спеціалістів.
Урочисті заходи розпочалися з вшанування пам’яті полеглих українських захисників. У день створення факультету, найкращі з курсантів і викладачів отримали відзнаки й нагороди від керівництва Військової академії, та солодкі подарунки.
Святковий настрій цього дня панував і на іншому факультеті підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення. Їх емблема – сова, а девіз – «Мудрий буде панувати над зірками». Мудрість, як відомо, приходить з досвідом, у даному випадку – з бойовим.
Протягом існування факультету відбулась розбудова інфраструктури та оснащення матеріально-технічної бази новими засобами розвідки та стрілецькою зброєю. Окрім того, у цьому році було здійснено набір на нову спеціальність «організація інформаційно-розвідувальної діяльності в підрозділах та частинах ЗС».
Під час урочистостей було розгорнуто спільну виставку двох факультетів, де можна було оглянути зразки озброєння. А самі курсанти продемонстрували майстерність у виконанні елементів бойової армійської системи «БАРС».
З нагоди річниць зброярів і розвідників привітав очільник військового вишу. Чудовим завершенням цього дня став святковий концерт.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *