Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

США оголосили про виведення більше 2000 військових з Іраку

Вже до кінця вересня США виведуть більше 2 000 військових з Іраку, заявив Голова Центрального командування США генерал Френк МакКензі.

«Завдяки визначному прогресу сил Іраку і в консультації та співпраці з урядом Іраку та нашими партнерами по коаліції, Сполучені Штати вирішили зменшити нашу військову присутність в Іраку з біля 5 200 до 3 000 військових», – заявив генерал.

Попри зменшення, США продовжать допомагати Іраку позбутись «залишків ІДІЛ» в країні і забезпечити «тривалу поразку» ІДІЛ, відзначив генерал і додав, що кінцевою метою є створення сил безпеки Іраку, які могли б «запобігти відновленню ІДІЛ, захистити суверенітет Іраку без зовнішньої допомоги».

В січні деякі політики в Іраку закликали США вивести війська після вбивства іранського генерала Касема Солеймані на території Іраку. Тоді ж США звинуватили Іран у проведенні ракетних пострілів по базах в Іраку, де могли перебувати американські військові.

«Протягом останніх семи-восьми місяців ми мусили спрямовувати ресурси на самозахист, які ми в іншому разі могли присвятити протистоянню з ІДІЛ, – прокоментував генерал МакКензі безпекові ситуацію для військ США в Іраку. – Водночас, ми укріпили позиції, щоб ускладнити для Ірану напади на нас на території Іраку».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *