Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

У Полтаві при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ діти перший раз приступили до Святої Тайни Покаяння (Сповіді)

6 вересня при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ відбулося свято Першої св. Сповіді та Урочистого Св. Причастя. До цієї знаменної події діти з парафії Пресвятої Тройці готувалися понад рік часу.

У всіх необхідних приготуваннях їм допомагали та  провадили душпастирі Свято-Троїцького храму та вчителі-катехити: п. Валентина Кролевська та Анастасія Процак.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава отець Юрій Кролевський розповідає, що цього року у парафії приступають до Святої Тайни Покаяння 6 дітей:

– Свята Сповідь це ще один крок у доросле, відповідальне християнське життя, бо Свята Тайна – наріжний камінь, концептуальний кейс для будівництва кожного християнина як зрілої особистості, що створена на образ і подобу самого Творця.

Після Божественної Літургії дітей, які приступили до Св. Сповіді, привітали батьки, парафіяни, душпастир та катехити. Їм вручили свідоцтва про Першу Святу Тайну Покаяння та дитячі ілюстровані Біблії.

Незважаючи на пандемію короновірусу цього року, Свято відбулося не менш торжественно, але відповідно до всіх карантиних обмежень.

Вчитель-катехит та голова полтавського молодіжного осередку «Українська молодь – Христові» Анастасія Процак радіє, що беручи під увагу складність праці з дітьми, зважаючи на складну епідеміологічну ситуцію в Україні, діти були добре підготовлені та обізнані щодо фундаментальних речей Святої Тайни:

– Ми до останнього моменту не були впевнені чи наше щорічне свято відбудеться, але, дякуючи Богові, батькам та відповідальності наших дітей, нам все вдалося.

Слід зазначити, що минулого року у парафії Пресвятої Тройці до Святої Тайни Покаяння приступили 3 дітей.

Прес-служба Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *