Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Випробування експериментальної вакцини від коронавірусу призупинили через хворобу пацієнта

Фармацевтична компанія AstraZeneca повідомила про призупинення випробувань вакцини від коронавірусу після виявлення хвороби в одного з учасників випробування.

Зараз не відомо, чи проблеми зі здоров’ям того учасника є негативною реакцією на експериментальну вакцину, але пауза ставить під загрозу надії на пришвидшене створення вакцини для боротьби з COVID-19.

Президент США Дональд Трамп казав, що він сподівається на появу вакцини до часу американських президентських виборів 3 листопада.

Вакцина, яку AstraZeneca розробила разом з Оксфордським університетом, вважається однією з найперспективніших з поміж десятків інших вакцин, що перебувають на стадії створення або випробування у різних країнах.

Представники випробування кажуть, що паузи є звичайним явищем у процесах випробувань для з’ясування причин недуги пацієнта.

AstraZeneca вже успішно провела першу і другу стадію випробувань, а теперішня – третя стадія охоплює приблизно 30 000 пацієнтів у США, Великій Британії, Бразилії та Південній Африці.

Випробування ліків можуть тривати місяцями і навіть роками.

Дев’ять провідних компаній – розробників вакцин у США та в Європі у вівторок оприлюднили заяву, в якій наголосили, що попри нагальність пошуків препаратів у боротьбі з COVID-19 вони дотримуватимуться принципів та вимог безпеки і якості.

Компанії, зокрема AstraZeneca, Moderna і Pfizer, підписали цю декларацію на тлі побоювань, що під тиском політиків розробники можуть поспішати.

Всесвітня організація охорони здоров’я каже, що зараз у світі є 180 розробок вакцини від коронавірусу, але жодна з них ще не завершена.

Китай і Росія оголосили, що вже мають свої вакцини і починають обмежені щеплення, але ВООЗ вважає, що китайська та російська вакцини ще не пройшли остаточні випробування.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *