Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Папа: Коли почуваєшся покинутим, відкрий серце для Ісусової любові

Папа: Коли почуваєшся покинутим, відкрий серце для Ісусової любові
У Всесвітній день запобігання самогубствам Глава Католицької Церкви нагадує про те, що кожен може знайти підтримку в Господньому втішанні.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

“Сьогодні, серед драми пандемії, перед обличчям численних забезпечень, які розпадаються, перед обличчям численних зраджених очікувань, серед почуття покинення, що стискає наше серце, Ісус говорить кожному: «Бадьорися: відкрий своє серце на Мою любов. Відчуєш Боже втішення, яке тебе підтримує».”

Такий твіт Папа Франциск поширив у четвер, 10 вересня 2020 р., у Всесвітній день запобігання самогубствам, який, починаючи від 2003 року, щорічно відзначається з метою привернути увагу влади й громадськості до цієї проблеми.

Тривожні дані

Згідно з даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, кожного року в світі приблизно мільйон людей відбирає собі життя, а серед молоді суїцид є другою причиною смертності після дорожньо-транспортних пригод. Останнім часом явище самогубства часто стало супроводити сумні повідомлення, пов’язані із соціальною ізоляцією, економічною кризою та непевністю за майбутнє, викликаними пандемією Covid-19.

Суїцидові можна запобігти

Згідно з даними статистичних досліджень, половина з тих, які відбирають собі життя, повідомляють про це заздалегідь, але залишаються невислуханими. Тож саме слухання є одним із засобів запобігання. Навіть одна хвилина часу, готовність вислухати та розділити історію, може змінити долю людини, яка замислила суїцид, сподіваючись, однак, в глибині душі на те, що хтось допоможе їй зупинитися перед скоєнням цього крайнього жесту.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *