Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Близькість Папи до білорусів. Архиєпископ Ґаллаґер з візитом у Мінську

Близькість Папи до білорусів. Архиєпископ Ґаллаґер з візитом у Мінську
До столиці Білорусі прибув Секретар Державного Секретаріату Святого Престолу, відповідальний за стосунки з державами, аби виявити місцевій Церкві та країні батьківську близькість Папи Франциска.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Погляд Папи Франциска, який уважно слідкує за подіями в світі, в цей період також звернений на Білорусь, де після виборів, які відбулися на початку серпня, тривають протести. Ватиканський прес-центр інформує про те, що сьогодні, 11 вересня 2020 р., до Білорусі поїхав архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар, відповідальний за стосунки з державами, «щоби виявити уважність та близькість Святішого Отця до Католицької Церкви та всієї країни». Програмою візиту передбачено зустрічі з цивільною владою та проводом Католицької Церкви.

Під час недільної молитовної зустрічі з вірними, Глава Католицької Церкви ввірив білорусів заступництву Пресвятої Богородиці, Цариці миру. Він також закликав не забувати про …

Правдоподібно, не буде можливою зустріч з очільником білоруського єпископату архиєпископом Тадеушем Кондрусєвичем, який від 31 серпня перебуває у Польщі, оскільки білоруська влада заборонила йому повернутися на батьківщину. Розчарований неможливістю виконувати свої душпастирські обов’язки, митрополит Кондрусєвич звернувся до вірних із закликом до молитви про його швидке повернення до Білорусі та за мирне розв’язання серйозної суспільно-політичної кризи в країні.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *