Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Богдан Сеник про навчання “Об`єднані зусилля 2020”

У другій половині вересня на всіх військових полігонах України, а також в акваторіях Чорного та Азовського морів під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака відбудуться стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля 2020». Тема навчань – «Управління міжвидовим (міжвідомчим) угрупуванням військ (сил) в операції сил оборони».
Стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля – 2020» за своїм розмахом, складом сил та засобів і залученням наших партнерів є унікальними. Планується участь у навчаннях розвідувальної, винищувальної та бомбардувальної авіації країн-членів Альянсу, сумісне застосування сил спеціальних операцій та десантно-штурмових підрозділів у різних умовах обстановки. Буде здійснюватись прийняття, обробка та передача інформації від партнерів в інтересах вогневого ураження. Задіють прийняту на озброєння ЗС України автоматизовану систему управління зброєю. Планується масоване застосування частин та підрозділів ракетних військ і артилерії в комплексі з авіацією Повітряних Сил та зенітними ракетними військами.
До навчань залучатимуться органи військового управління Збройних Сил України та інших складових сил оборони, визначені військові частини та підрозділи. Зокрема, у рамках СКШН «Об’єднані зусилля – 2020» відбудуться навчання «Спільні зусилля» за участі військовослужбовців Збройних Сил Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що на Львівщині, пройдуть міжнародні навчання «Рапід Трайдент – 2020» за участі військовослужбовців 15 країн-партнерів.
Загалом у навчаннях «Об’єднані зусилля – 2020» візьмуть участь близько 12 тисяч військовослужбовців, з них до 8 тисяч – безпосередньо на полігонах під час практичної фази навчань. Планується залучити до 50 одиниць артилерійських систем, близько 80 танків та 450 бойових броньованих машин. А також бойові кораблі, армійську авіацію та повітряні сили. У їхньому складі залучатимуться і зразки техніки, які нещодавно прийнято на озброєння Збройних Сил України. Зокрема, новітні комплекси «НЕПТУН», «ВІЛЬХА», безпілотні літальні комплекси «BAYRAKTAR».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *