Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

У Кривому Розі триває будівництво храму УГКЦ

У Кривому Розі ще з 1997 року існували щонайменше три спільноти вірних УГКЦ. Одна з них – парафія святих Володимира і Ольги в Довгинцівському районі міста Кривого Рогу, де компактно проживає значна кількість вірних УГКЦ. Настоятелем парафії є отець Ігор Дмитришин.

З 2000 по 2004 року Богослужіння проводились в хаті однієї з парафіянок, а пізніше – після реєстрації парафії – відбувалися в приміщенні монастиря на парафії Успіння Пресвятої Богородиці Римо-Католицької Церкви, куди наших вірних люб'язно запросили наші брати і сестри західного обряду.

Кількість вірних, які щонеділі відвідують Богослужіння, становить близько 60–80 осіб і щороку їхня чисельність зростає. При парафії діє катехитична школа для дітей, парафіяльна  молодь бере участь у музичному гурті, працює осередок «Пласту».

30 листопада 2014 року владика Степан Меньок, Екзарх Донецький УГКЦ, освятив новозбудовану каплицю на честь святого Василія Великого, де наразі відбуваються всі Богослужіння.

У вересні 2017 року за фінансової підтримки доброчинців, на придбаній ними ділянці землі, було залито фундамент храму Святих Володимира і Ольги. На сьогоднішній день ведуться роботи з будівництва храму, який щодня зростає все вище завдяки небайдужим людям, які підтримують парафію своїми пожертвами та старанній праці майстрів-будівельників.

Молимося, щоб Господь благословив зведення нашого храму, щоб молитви вірних, які лунатимуть в ньому, приносили все більшу Божу Славу!

Пресслужба Донецького Екзархату УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *