Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

На Львівщині заміна обласного прокурора.

Прокуратуру Львівщини очолив 35-річний Антон Войтенко, який до цього обіймав посаду прокурора Рівненської області, повідомили у пресслужбі відомства.

Фото www.zhitomir.info

«Керівником прокуратури Львівщини Антона Войтенка призначено наказом Офісу Генерального прокурора з 11 вересня 2020 року строком на 5 років», – зазначено у повідомленні.

На посаді прокурора Рівненської області Антон Войтенко працював із січня 2020 року. До цього він працював на різних посадах у військовій прокуратурі Центрального регіону України.

Як зазначено у біографічній довідці Антона Войтенка, він народився 22 жовтня 1984 року в м. Умань Черкаської області. Здобув юридичну освіту у Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2007 року.

Фото www.facebook.com/Didenko.Iryna

Попередня очільниця прокуратури Львівщини 34-річна Ірина Діденко напередодні, 10 вересня, повідомила, що припиняє повноваження на посаді. Причину свого звільнення вона не пояснила.
Ірина Діденко очолювала прокуратуру Львівської області з жовтня 2019 року. За час її роботи прокуратура викрила низку гучних злочинів.

Ірина Діденко є уродженкою м. Немирів на Вінничині. Кандидатка юридичних наук. Працювала на різних посадаї в органах прокуратури Вінницької та Івано-Франківської областей, а також у ГПУ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *