Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

ООС. “Богатирські ігри” у Попасній

10 вересня у Попасній провели «Богатирські ігри» за участю володаря титулів «Найсильніша людина України та Світу» Василя Вірастюка. Про це повідомляє пресслужба Попаснянської райдержадміністрації.

Разом з Василем Вірастюком на запрошення 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького на Попаснянщину завітав і президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок.

Вітали спортсменів з початком змагань голова Попасянської райдержадміністрації Роман Власенко та Попасняський міський голова Юрій Онищенко. Участь у «Богатирських іграх» взяли 17 стронгменів.

Богатирське багатоборство для чоловіків проходило з наступних вправ: тяга тритонного автомобіля в упряжці, станова тяга 150 кілограмів ваги, перенесення мішків з піском, логліфт, кантування покришки та вправи з гантелями. Дівчата також тягнули в упряжці авто, кантували покришки, підіймали 16 кілограмові гирі та виконували «прогулянку фермера».

Всі спортсмени по завершенню змагань були відзначені пам’ятними призами та подарунками від міського голови Юрія Онищенка, які він вручав разом з Василем Вірастюком та Сергієм Конюшком.
Відео: Військове телебачення України.
Журналісти: Данило Панасюк, Тетяна Бернадська.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *