Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Папа прийняв родичів загиблих під час трагедії на дискотеці в Коринальдо

Папа прийняв родичів загиблих під час трагедії на дискотеці в Коринальдо
Зустрічаючись із родичами п’яти підлітків і молодої жінки, що загинули під час тисняви в розважальному закладі, Святіший Отець підтримав їхнє «законне прагнення справедливості».

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Ця зустріч допомагає мені і Церкві не забувати, носити в серці дорогих вам осіб і, насамперед, ввіряти їх серцю Бога Отця», – сказав Папа Франциск, приймаючи у суботу, 12 вересня 2020 р., групу родичів осіб, які загинули під час тисняви на дискотеці в італійському містечку Коринальдо на Адріатичному побережжі.

Вночі 8 грудня 2018 року в залі дискотеки, хтось розпилив сльозогінний газ, спровокувавши панічну втечу людей з приміщення, що перетворилася в тисняву також і через те, що один із евакуаційних виходів був заблокований. Внаслідок трагедії загинуло шестеро людей: п’ять підлітків віком від 14 до 16 років та молода мама, що супроводжувала 11-річну доньку.

Слова віри, втішення та надії

«Кожна трагедія несе з собою великий біль. Але коли вона викрадає п’ятьох підлітків і молоду маму, біль є безмежним, його неможливо переносити без Божої допомоги», – сказав Святіший Отець, зазначаючи, що не хоче заглиблюватися в питання причин трагедії, але «всім серцем» єднається зі стражданнями та «законним прагненням справедливості» присутніх.

«Прагну поділитися з вами словами віри, втішення та надії», – мовив далі Глава Католицької Церкви, скерувавши погляд співрозмовників до Пресвятої Богородиці, адже Коринальдо розташоване поблизу Марійського санктуарію в Лорето. «Тож хочу – хочемо – думати, що Вона, як Мати, ніколи не відводила Свого погляду з них, особливо, в цей момент трагічного замішання, що Вона супроводжували їх Своєю ніжністю», – сказав він, запевняючи: «Моя молитва за вас не припиняється, й супроводжую її своїм благословенням».

Зустріч завершилася спільним проказуванням молитви «Радуйся, Маріє» в намірі загиблих.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *