Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Курс молодого бійця пройшли курсанти військових вишів.

Комплексне заняття з психологічної підготовки і практичне відпрацювання поставлених завдань на полігоні – ось фінал курсу молодого бійця, який мають подолати всі без винятку курсанти-першокурсники факультету розвідки і ССО.
На танковому полігоні курсанти Військової академії (м. Одеса) пройшли «обкатку танком». Заняття включали в себе тактичні відпрацювання з ураження броньованих об’єктів, виконання бойового завдання зі знешкодження екіпажу противника та стрільбу із різних положень.
Кожен першокурсник факультетів розвідки чи десанту на початку року по завершенні курсу первинної військової професійної підготовки потрапляє на танкодром, де віч-на-віч має переконати і викладачів, і інструкторів, що умовне протистояння ворожому підрозділу на броні – йому до снаги. Це грунтовна перевірка результату перших тижнів навчання і своїх сил, та й врешті загартовування характеру.
Завдання, які мають виконати курсанти на навчальному полігоні – а це і самостійне пересування, і перехід групою, стрільби і атака броньованих об’єктів та засобів противника, – передбачені затвердженою програмою первинної військової професійної підготовки відповідних спеціалістів.
Головна мета цього комплексного заняття – відпрацювання курсантами практичних навичок ведення бою і перевірка володіння стрілецькою зброєю.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *