Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

На вірність українському народові присягнули першокурсники Військової академії.

Складанню військової присяги традиційно передував місячний курс первинної військово-професійної підготовки, де курсанти пройшли один з найскладніших елементів навчання для початківців – «обкатку танком», отримали теоретичні знання з тактики та опанували практичні ази військової служби.
Біля меморіального комплексу 412 батарея оборони Одеси зібрались курсанти, викладачі та керівництво військового вишу і, звичайно, рідні та близькі, щоб привітати новобранців із важливою подією в їхньому житті.
Начальник Військової академії (м. Одеса) Олег Гуляк зазначив: "Ці юнаки та дівчата стали не просто першокурсниками вишу, вони стали воїнами, захисниками нашої України. Я радий, що вони обрали професію офіцера, радий, що вони пройшли курс початкової військової підготовки, свідомо прийняли військову присягу і влилися до лав ЗС України."
Молоде поповнення військового вишу виголошує слова військової присяги. Перед командирами, товаришами і батьками хлопці та дівчата клянуться бути вірними українському народові.
Цей день для першокурсників завжди особливий і пам’ятний, адже вони присягнули служити українському народові, обороняти свою державу, захищати її недоторканність. Ми бажаємо майбутнім офіцерам мирного неба, здоров’я та наснаги в опануванні обраного військового фаху!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *