Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

“Ріверайн – 2020” – українсько-румунські навчання.

8 вересня, у місті Ізмаїл, стартували двосторонні українсько-румунські навчання "Ріверайн-2020". Урочисте відкриття навчання розпочалося з офіційної зустрічі командувачів Військово-Морських Сил України та Румуні – контрадмірала Олексія Неїжпапита контрадмірала Міхая Панайта.
Дунай – одна з найбільших в Європі судноплавних артерій, по фарватеру якої проходить державний кордон між Україною та Румунією.
Урочисті заходи та спільні тренувальні дії проводилисьз дотриманням вимог чинного законодавства щодо протиепідеміологічної безпеки.
Учасники навчання відпрацювали низку важливих елементів, серед яких моделювання позаштатних ситуацій, тактичне маневрування в строях та ордерах.
Також були відпрацьовані вправи з буксировки корабля в кооперації з іноземними колегами. Окрім того, військові моряки провели корабельні навчання з догляду судна-порушника. Не менш важливим були тренування з пошуку та рятування особового складу на воді.
Особливістю цьогорічного "Ріверайну" є залучення Військово-Морськими Силами Румунії до участі в навчаннях мінного тральщика, завданням якого є протимінне забезпечення дій основних сил в акваторії річки Дунай.
В навчаннях були задіяні артилерійські катери обох держав-учасниць та катери Морської охорони Державної прикордонної служби України.
Навчання серії "Ріверайн" проводяться втретє і мають на меті відпрацювання спільних дій багатонаціональних катерних тактичних груп в акваторії річки Дунай для підвищення рівня їх взаємосумісності та спроможностей.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *