Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

На початку нового шкільного року Папа нагадує про відповідальність

На початку нового шкільного року Папа нагадує про відповідальність
Святіший Отець надіслав через Державного Секретаря вітання італійським родинам, що брали участь у національному паломництві сімей.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Нехай же всі переживають початок нового шкільного року з великим почуттям відповідальності, в перспективі обновлюваного освітньо-виховного пакту, головними дійовими особами якого є родина, поставивши у центрі особу підлітків: їхнє здорове, добре сформоване та товариське зростання є передумовою спокійного та процвітаючого майбутнього всього суспільства».

Таке побажання знаходимо у телеграмі-посланні, яке кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, надіслав від імені Папи Франциска організаторам і учасникам 13-го національного паломництва родин в Італії до Помпеїв і Лорето, яке цього року відбувалося у незвичний спосіб з огляду на обмеження, накладені пандемією. Лише невелика кількість учасників була присутньою фізично, всі інші єдналися з ними за допомогою засобів комунікації.

Ріка надії та солідарності

«Будьте радісні, підбадьорюйте одні одних, майте ті самі почуття», – таким було гасло цьогорічного паломництва, почерпнуте зі слів святого Павла. В посланні зазначається, що Святіший Отець складає щирі побажання організаторам і співробітникам ініціативи за те, що «в цей період, коли сім’ї особливим чином страждають від негативних наслідків пандемії», вони вирішили наново оживити це «свідчення віри й солідарності», аби кожен зміг «черпати з молитви й братерської спільності надію та сили прямувати вперед».

Телеграма завершується запевненням у тому, що Папа Франциск єднається із паломниками «в молитві до Діви Марії за те, щоби християнські родини в Італії, Європі та світі й надалі формували повноводну ріку, що поширює життя, віру та любов серед Божого люду та в усьому суспільстві».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *