Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Парафія м. Ґент здійснила третю прощу до Люрдської базиліки в Остакер

Парафія Різдва Івана Хрестителя УГКЦ, що в бельгійському місті Гент, звершила третю парафіяльну прощу до Люрдської базиліки в м. Остакер.

«Слава цього чудотворного місця починається 1875 року з оздоровлення місцевого чоловіка», — розповів о. Іван Данчевський, настоятель громади.

Існують історичні відомості про те, що у 1949 році понад дві тисячі українців під проводом єпископа Івана Бучка здійснили паломництво в Остакер.

«Відновивши щорічне паломництво до Люрдської Базиліки в Остакер, парафіяни з Генту радіють, що чисельність бажаючих молитись разом у цій прощі з кожним роком збільшується. Цьогоріч були присутніми вірні з м. Генк та м. Брюсселю», – сказав о. Іван Данчевський.

По завершенні Літургії перед чудотворною статуєю Богородиці були піднесені молитви за мир в Україні та християнські родини. Відтак кожен молільник мав можливість у тиші перед Ґротою занести свої прохання до стіп Богородиці.

«Духовна сила спільної молитви та радість зустрічей залишила приємні враження для усіх паломників», — зауважив о .Іван Данчевський.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ugcc.fr

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *