Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

В Instagram з’явилася офіційна сторінка Блаженнішого Святослава @head.ugcc

Про старт офіційної сторінки Отця і Глави УГКЦ в соціальній мережі Instagram було повідомлено під час онлайн-зустрічі Блаженнішого Святослава з українською молоддю з цілого світу в рамках Фестивалю «Вітер На-Дії». Назва профілю @head.ugcc.

Під час спілкування з молоддю Блаженніший Святослав двічі наголосив на тому, що Церква намагається бути присутньою в Інтернеті задля того, щоби бути разом зі своїми вірними, особливо з молоддю.

«Цікавою і трендовою Церкву для сучасної молоді повинні зробити самі молоді люди, – сказав Отець і Глава УГКЦ, відповідаючи на запитання про те, як зробити Церкву цікавою для молодої людини, і додав, – сьогодні саме спільнота молоді покликана зробити Церкву популярною».

На його переконання, якщо сучасна молодь буде бачити, що є молоді християни, які серед сотень різних пропозицій обрали саме те, що у собі несе і пропонує Церква, тоді саме ці молоді люди будуть агентами промоції церковної присутності.

«Зі свого боку, я вам можу обіцяти, що ми будемо намагатися бути разом з вами – в мережі Інтернеті, в соціальних мережах. Сьогодні, власне, запускаються нові способи присутності Церкви в соціальних мережах», – сказав Глава УГКЦ, маючи на увазі профіль @head.ugcc у Instagram.

 

 

 

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слава Ісусу Христу! Вітаю всіх! Сьогодні маємо справді унікальну нагоду бути разом, бачити один одного, чути один одного і спілкуватися. Ті надзвичайні обставини пандемії, в яких живе цілий світ, відкривають нам надзвичайні можливості. Ми навіть не знали, що ми так вміємо. Ми так багато разів хотіли розширити рамки молодіжного спілкування за межі лише однієї країни, за межі лише України. Ми як Церква так хотіли огорнути увагою, спілкуванням нашу молодь з різних країн світу. І можу сказати, що сьогодні нам це починає вдаватися. Я хочу дуже подякувати усім вам, які долучилися до цього спілкування, які зібралися біля ваших храмів, біля ваших парафій, для того, щоб бути разом.

Допис, поширений Блаженніший Святослав (@head.ugcc) 13 Вер 2020 р. о 10:31 PDT

 

Наприкінці онлайн-зустрічі Блаженніший Святослав подякував молодим співрозмовникам за те, що ті шукають способів, як жити по-християнськи в нових обставинах, і зазначив, що він би хотів, щоби це спілкування продовжилося.

«Ми є люди, які обмежені простором, часом, карантинними обмеженнями, але я не хотів би, щоби обмежувалося наше спілкування. Тому навіть, коли ми зараз вийдемо із цього онлайн-режиму, давайте будемо підтримувати контакти, спілкуватися. Ми через соціальні мережі, через різні сучасні способи комунікації намагатимемося продовжувати це спілкування і бути разом й надалі», – сказав на завершення Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *