Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Канонічна візитація в Свято-Івано-Павлівському монастирі сестер Згромадження св. Йосифа ОПДМ в м. Харкові

З 12 по 14 вересня 2020 року проходила канонічна візитація в Свято-Івано-Павлівському монастирі сестер Згромадження св. Йосифа ОПДМ в м. Харкові. Візитацію проводили с. Єлисавета Бігун, Головна Настоятелька Згромадження, с. Йосафата Карвацька, Головна Дорадниця, та с. Татіяна Божик, Головна Дорадниця і секретарка.
Візит мав на меті ознайомитися з актуальним станом життя і служіння сестер та допомогти визначити напрямні розвитку на найближчі роки.
На даний час в Свято-Івано-Павлівському монастирі проживає дві сестри: с. Олексія Погранична, настоятелька спільноти, і с. Катерина Заяць. Сестри працюють у катедральному Соборі св. Миколая, допомагають Владиці Василію Тучапцю, екзарху Харківському, в канцелярії, дбають про красу храму та чистоту літургічного одягу. Також сестри катехизують дітей, провадять молодіжну спільноту «Квіти Слобожанщини» та спільноту «Матері в молитві». Сестри виконують соціальне служіння на території Харківського Екзархату і надають матеріальну і моральну допомогу сім’ям переселенців та багатодітним сім’ям. Від березня 2020 року с. Олексія є головою Катехитичної комісії Екзархату.
Кожного року сестри організовують літні дитячі табори і є співорганізаторами прощі до Свято-Покровського монастиря Отців Василіян в Покотилівці.
В рамках візитації відбулася зустріч Головної Настоятельки та Дорадниць з владикою Василієм Тучапцем, екзархом Харківським.
На завершення візитації Головна Настоятелька подякувала сестрам за сумлінне служіння та побажала їм з відвагою свідчити людям радість Христового Євангелія.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *