Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

«
»

Книгу «Апокриф. Чотири розмови про Лесю Українку» відтепер можна придбати у Церковній крамниці УГКЦ

Нове видання «Апокриф. Чотири розмови про Лесю Українку» авторства Блаженнішого Святослава та Оксани Забужко відтепер можна придбати в Церковній крамниці УГКЦ. Книгу видало видавництво «Комора» з нагоди 150-ліття від дня народження Лесі Українки.

630 сторінок грунтовного видання містять чотири розмови Глави УГКЦ зі знаною сучасною письменницею, які відбулися в резиденції Блаженнішого Святослава у Києві з листопада 2018 року по квітень 2019 року. Друга частина книги містить аналізовані тексти Лесі Українки в авторській редації.

За словами співавторки видання Оксани Забужко, складні й безмежно драматичні стосунки Лесі Українки з християнством ніколи досі не були предметом аналізу фахового теолога. Аби реалізувати цю ідею, Оксана Забужко звернулася до Блаженнішого Святослава.

«Предстоятель УГКЦ – абсольвент і доктор Папського університету св. Томи Аквінського в Римі та глибокий знавець морального богословя, а на додачу, за щасливим збігом, людина, наділена бездоганним художнім чуттям і смаком, – бачився мені ідеальним кандидатом, до якого мало сенс по таку екзегезу вдатися,» – ділиться письменниця у вступному слові.

Це перше видання творів Лесі Українки, що засвідчує, наскільки глибоко богословська канва пронизує твори письменниці, які свого часу московська синодальна цензура забороняла «за безбожництво», а радянська влада хвалила «за атеїзм».

Наново відкрити для себе творчість Лесі Українки запрошуємо разом з розгорнутим коментарем Блаженнішого Святослава Шевчука. Влучна богословська інтерпретація творів поетеси з погляду моральної теології та еклезіології здатна захопити та наново перечитати здавалося б, уже досліджений пласт української літератури.

А коментар Глави УГКЦ та за сумісництвом тонкого знавця людської душі не залишить байдужими тих, хто готовий знаходити нові сенси на перетині поезії та богослов’я.

Книгу «Апокриф. Чотири розмови про Лесю Українку» можна придбати на сайті Церковної крамниці УГКЦ.

Працівники крамниці доставляють книгу по Україні та за кордон.

Книгарням, що зацікавлені пропонувати книгу у власних крамницях при парафіях, пропонуються вигідні умови співпраці.

Веб сайт: shop-ugcc.com.ua
Поштова скринька: shop.ugcc@gmail.com
Телефон: +380 98 608 1558

Церковна крамниця УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *