Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Навальний одужує і «хоче якнайшвидше повернутися в Росію»

Берлінська лікарня, в якій після отруєння лікують російського опозиційного лідера Олексія навального, повідомила, що його стан швидко покращується, а неофіційні джерела передають, що він прагне якнайшвидшого повернення в Росію.

«Здоров’я Олексія Навального, якого з 22 серпня 2020 року лікують в лікарні Шаріте Берлінського університету, далі покращилося. Пацієнта повністю відключили від дихального апарату. Він щораз більше рухається і вже може на певний час вставати з ліжка», – сказано в офіційному повідомленні лікарні 14 серпня.

Американська газета New York Times, посилаючись на неназваного представника німецьких служб безпеки, пише, що Навальний не хоче просити притулку в Німеччині і планує негайно після одужання повернутися в Росію.

Разом з повідомленнями про покращення стану російського опозиціонера була поширена заява уряду Німеччини про те, що лабораторії у Франції та у Швеції підтвердили висновки німецьких фахівців про отруєння Навального нервово-паралітичною речовиною класу «Новічок».

Президент Франції Еммануель Макрон порушив це питання у понеділок в телефонній розмові з російським президентом Володимиром Путіним.

«Франція на основі власних аналізів поділяє висновки низки європейських партнерів про факти отруєння (Олексія Навального) нервово-паралітичною речовиною «Новічок», що суперечить міжнародним положенням щодо використання хімічної зброї», – сказано у викладі розмови, оприлюдненому від імені французького президента.

Французький керівник наголосив на потребі «вартого довіри і прозорого» розслідування справи.

Але у паралельно оприлюдненому російському повідомленні про цю ж розмову Кремль відкидає відповідальність і наголошує на тому, що «обвинувачення російської сторони не основане ні на чому».

New York Times пише, що Навальний залишається в лікарні під посиленою охороною німецької поліції.

«У розмові з німецькою прокуратурою він відкинув вимоги Росії про спільне з Німеччиною розслідування справи», – передає слова німецького представника газета.

New York Times також доходить висновку, що уряду Німеччину «важко визначитися з діями у відповідь» на ситуацію з отруєнням Навального.

«Дехто пропонує скасувати майже завершений 11-ти мільярдний проект газопроводу з Росії до Німеччини Північний потік-2. Проте досі німецький уряд, європейські союзники та Сполучені Штати не вдалися до жодних кроків окрім припущень про можливість додаткових санкцій щодо Росії», – нагадує часопис.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *