Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

«
»

Порушення режиму перемир`я. Обстріли поблизу Мар`їнки.

Початок тижня в зоні проведення Операції об`єднаних сил видався напруженим –
14 вересня російські окупаційні війська відкрили вогонь у бік позиції українських військових, зокрема поблизу Мар’їнки, а вже за декілька годин на тих же позиціях спостерігачі зафіксували два осередки пожежі.
Домовленості про повне і всеосяжне припинення вогню лише з боку України – на жаль, не гарантує миру. Якщо ворог ось уже понад місяць демонстративно прицільно обстрілює наші позиції – як мовчати у відповідь і не проґавити моменту, коли провокації перейдуть в атаку? Наші бійці знають відповідь – не довіряти ніяким угодам з росіянами і завжди бути напоготові діяти за наказом командування.
Військовослужбовець за позивним Фізик розповів, що до недавнього недавнього часу було доволі спокійною, зберігався режим тиші, але саме цими днями окупанти здійснили прицільний постріл із гранатомету, після якого випустили пару кулеметних черг в напрямку позицій українських військових. Втім, більше проблем нашим воїнами доставив не провокаційний обстріл, а пожежа, яка почалася через деякий час після обстрілу. Судячи з того, що вогонь почав розповсюджуватися з різних напрямків у бік наших позицій, найімовірніше це був навмисний підпал, здійснений бойовиками під прикриттям обстрілу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *