Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

В Одесі започатковують навчання катехитів

З благословення Одеського екзарха Михаїла Бубнія та з ініціативи Катехитичної комісії Одеського екзархату в Одесі започатковують навчання катехитів за програмою Катехитично-педагогічного інституту Українського католицького університету.

Як розповіла заступник голови Катехитичної комісії Одеського екзархату Олена Пєнязєва, такі курси матимуть комбіновану форму навчання – раз у місяць будуть проходити аудиторні заняття в Одесі, в монастирі отців палатинів. Там студенти будуть проживати, відпочивати, брати участь у заняттях та богослужіннях. У період між цими зустрічами відбуватиметься онлайн навчання.

Заякву на участь у курсах катехитів можуть подавати усі, хто відчуває покликання служити в Церкві. Організатори навчання звертаються до священнослужителів з проханням посприяти відбору кандидатів.

Перший урок планують провести 26 вересня. Навчання буде тривати три роки для тих людей, які бажатимуть отримати вищу богословську освіту і один рік для тих, хто захочуть отримати «сертифікат християнської віри та життя».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ct.ugcc.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *