«Часом ми маємо більше часу на гаджети, ніж на живу людину», – Глава УГКЦ до молоді

Кожному з нас потрібно зрозуміти, що в нашому житті має бути завжди на першому місці. Є таке правило: якщо Господь Бог буде на першому місці, все інше стане на своє місце. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час онлайн спілкування з молоддю на фестивалі «Вітер На-Дії».

«Якщо ви, перш за все, будете шукати стосунку з Богом, і той стосунок буде наче мірилом, засадами спілкування з іншими людьми, то ви тоді самі віднайдете баланс і гармонію у ваших стосунках з іншими», – сказав Предстоятель.

Він відзначив, що дуже є важливо вести особисте молитовне життя. «Дуже важливо перед тим, як іти до інших людей, зустрітися з Господом Богом. Зокрема на початку дня, а потім на його завершення», – переконує Блаженніший Святослав.

Часом, зауважив Глава Церкви, ми маємо більше часу на гаджети, ніж на живу людину. Тому, найперше, дуже важливо віднайти час на спілкування із живою людиною.

«Господа Бога, – відзначив Предстоятель, – ми завжди маємо поруч. Треба тільки відкрити його присутність. Якщо у вас буде час для Бога, будьте певні, у вас буде час для іншої людини і добрий спосіб, як віднайти баланс для стосунку з усіма іншими предметами, речами, моментами у вашому житті, щоб усе було гармонійно і давало вам мир та душевний спокій».

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *